Одржан састанак чланова надзорних и управних одбора

25.01.2018.

У сали Скупштине општине Вишеград, данас је одржан састанак чланова надзорних и управних одбора, чији је оснивач општина Вишеград.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да се на састанку разговарало о раду ових одбора.

„Донијета су два закључка, а то су да се управни и надзорни одбори састају најмање једном мјесечно и да извјештаје са својих састанака, достављају општини Вишеград“, истакао је Ђуревић.

Он је нагласио да је ово врло користан састанак за даљи рад.

„Ради се о младим и образованим људима, који се кроз свој рад, залажу за интересе установа и предузећа, чији је оснивач општина“, рекао је Ђуревић.

Састанку су осим начелника, присуствовали и шеф кабинета Лепа Цвијетић Васиљевић, секретар Скупштине општине Милан Ђукић и начелник за финансије Његош Танасковић.