Одлични услови за рад захваљујући подршци општине и „Хе на Дрини“

08.05.2024.

Карате клуб „Дрина“, један од најуспјешнијих спортских колектива у Вишеграду, има одличне услове за рад захваљујући подршци локалне управе и предузећа „Хидроелектране на Дрини“, рекао је предсједник Скупштине овог клуба Младен Пецикоза.

„Обезбијеђене су нам просторије и татами. Имамо одличне услове за рад и резултати не изостају“, рекао је Пецикоза.

Он је уручио захвалнице начелнику општине Вишеград Младену Ђуревићу и директору Зависног предузећа „Хидроелектране на Дрини“ Недељку Перишићу за несебичну подршку Карате клубу „Дрина“.

Ђуревић је изразио задовољство због чињенице да су млади људи окренути спорту, те истакао да ће им локална управа и даље пружати подршку.

„Настојимо да нашој дјеци обезбиједимо што боље услове за тренинге, да их усмјеримо ка спорту, а посебно задовољство за све нас је када чујемо за њихове успјехе“, рекао је Ђуревић.

Перишић је рекао да подршка овом спортском колективу неће изостати ни у будућности.

У Карате клубу „Дрина“ свакодневно тренира 60 дјеце свих узраста.