Очишћен пут према Вишеградској Бањи

21.04.2018.

У оквиру традиционалне акције „Април-мјесец чистоће“, радници Комуналног предузећа „Комуналац“ Вишеград очистили су дионицу пута Сасе – Вишеградска Бања, потврдио је вршилац дужности директора овог предузећа Предраг Благојевић.

Према његовим ријечима, пут према Вишеградској Бањи очишћен је на иницијативу овог предузећа, а у сарадњи са општином Вишеград.

„Акција је покренута с циљем промоције туристичких капацитета наше општине“, рекао је Благојевић, додајући, да ће уређени пут бити на задовољство свих Вишеграђана али и бројних туриста који посјећују бисер туризма – Рехабилитациони центар „Вилина влас“.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић изразио је задовољство због спроведене акције и истакао да ће општина наставити са оваквим акцијама.

„Наш циљ је да уредимо насеља на подручју наше општине и тако учинимо град још љепшим“, истакао је Ђуревић.

Он је позвао суграђане да дају допринос акцијама које се организују поводом акције „Април-мјесец чистоће“.