Обиљежена крсна слава МУП-а Републике Српске

21.11.2018.

Ломљењем славског колача, припадници Станице јавне безбједности Вишеград прославили су данас крсну славу Министарства унутрашњих послова Републике Српске Светог Архангела Михаила – Аранђеловдан.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић честитао је крсну славу руководству и запосленима у полицијској станици Вишеград и свим припадницима Министарства унутрашњих послова Републике Српске, пожељевши им много среће и успјеха у обављању њиховог посла.

Ђуревић је навео да је сарадња између општинске администрације и Станице јавне безбједности Вишеград на завидном нивоу.

,,У овој години, безбједносна ситуација је боља у односу на претходне године и наши суграђани могу безбједно да се осјећају“, рекао је Ђуревић.

Он додаје да је општина Вишеград помогла у опремању нове зграде коју је и уступила на кориштење локалној Станици јавне безбједности.