Обданиште „Невен“ прославило крсну славу

19.12.2017.

Обредом ломљења славског колача у вишеградском дјечијем обданишту „Невен“ у присуству дјеце и званица, обиљежена је крсна слава те установе Свети Никола.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић пожелио је дјеци и запосленима у обданишту срећну крсну славу.

„Дјеца су наша највећа радост. Оно што нас посебно радује је то што смо формирали трећу групу, а надамо се да ће бити још много дјеце“, рекао је Ђуревић.

Он је додао да општина подстиче наталитет путем подстицаја, помоћи обданишту и школама.

Директор Јавне установе за предшколско образовање и васпитање „Невен“ Данка Митровић рекла је да је ово прилика да малишани и запослени на овај дан захвале за све добро које имају.

„Традиционално славу обиљежавамо унутар наше велике породице. Као знак захвалности за несебичну помоћ коју нам пружа општина у раду, са нама је и начелник општине који је и данас дјецу даровао слаткишима“, истакла је Митровићева.

Захвалнице за подршку у раду добили су општина Вишеград и предузеће „Хидроелектране на Дрини“ из Вишеграда.