Oбданиште ,,Невен“ креативном радионицом у сусрет празницима

16.12.2016.

Креативна радионица за родитеље и дјецу одржана је у обданишту ,,Невен“, поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника.

Директор  Јaвне установе  за предшколско васпитање и образовање ,,Невен“ Данка Митровић каже да је циљ ове радионице прије свега дружење родитеља, дјеце и васпитача али и размјењивање креативних идеја.

,,Радионица се састоји из два дијела, израде новогодишњих украса и заједничког кићења јелке. Замислили смо да ово буде дружење  гдје ће родитељи и дјеца изразити своју креативност у угодној новогодишњој атмосфери“, рекла је Митровићева.

Она је додала да је посебно задовољна одзивом родитеља и њиховом сарадњом са овом установом јер родитељи на тај начин директно учествују у раду вртића.

Обданиште  ,,Невен“  има двије групе, млађу која броји  17 и старију са 30 малишана.