О привредним потенцијалима у Андрићграду 23. марта

09.03.2018.

У Андрићграду ће 23. марта бити одржан састанак привредних субјеката из Вишеграда, с циљем јачања привредног развоја Вишеграда, на којем ће бити промовисан филм о привредним потенцијалима, а обратиће се и представници новооснованих фирми.

У општини Вишеград Срни је речено да је планирано презентовање привредних потенцијала општине, те могућност сарадње и подршке за развој привреде и других дјелатности.

На састанак су позвани представници Владе Републике Српске, представници привредних субјеката, представници Инвестиционо-развојне банке Републике Српске и Гарантног фонда Српске, као и начелници сусједних општина.

Пријем гостију планиран је у 11.30 часова у Градској кући у Андрићграду, а састанак у 12.00 часова у амфитеатру факултета Лијепих умјетности у Андрићграду.