Новогодишња приредба у Дому за лица са инвалидитетом

28.12.2017.

У Дому за лица са инвалидитетом у Вишеграду, у којем је смјештено 175 корисника из цијеле БиХ, одржана је новогодишња приредба.
Директор Дома Зоран Васиљевић рекао је да је у овој установи око 50 корисника који су способни за рад и који су ангажовани у радионицама, плету, шију, везу.

„Имамо и ткачку и керамичку радионицу“, истакао је Васиљевић.

Он је захвалио начелнику општине Вишеград Младену Ђуревићу за помоћ и сарадњу, као и за организацију манифестације „Зимски дани Вишеграда“ на којој су учешће узели и корисници ове установе који продају своје производе.

Ђуревић је рекао да би што више људи требало да помогне Дом за лица са инвалидитетом у Вишеграду.

„Ми смо обезбиједили слаткише за сву дјецу ове установе, да бисмо им употпунили приредбу. Уживали смо у ономе што су приредили и свима желим срећне наступајуће празнике“, истакао је Ђуревић.