Нове просторије за фудбалску секцију „Бамби Соко“

02.02.2018.

Општина Вишеград додијелила је нове просторије Фудбалској секцији „Бамби соко“ из Вишеграда.
Начелник Младен Ђуревић рекао је да дјеца заслужују велику пажњу и да општина настоји да помаже младе у складу са могућностима.

„Сигуран сам да ће им ове просторије много значити, а ми ћемо наставити да помажемо нашу омладину и нашу дјецу“, поручио је Ђуревић, изразивши задовољство бројним пехарима ове секције.

Предсједник Фудбалске секције „Бамби соко“ Александар Говедарица рекао је да ова секција постоји деценију.

„Послије дуго година добили смо канцеларије, гдје можемо да се дружимо, да примамо госте, изложимо пехаре. Нама је на првом мјесту духовни развој дјеце, развој и дружење заједништва једне генерације, а на трећем мјесту је фудбал“, напоменуо је Говедарица.

Он је истакао да секција има 87 дјечака и шест тренера, који се такмиче широм БиХ, Србије, Црне Горе.

Члан Фудбалске секције „Бамби соко“ Дејан Сарић рекао је да фудбал тренира пет година. „Дружимо се сваког викенда, тренинзи су добри. Путујемо и играмо утакмице са осталим екипама“, додао је Сарић.