Нова опрема за Карате клуб „Дрина“

21.09.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уручио је нову спортску опрему вишеградским каратистима у Карате клубу „Дрина“ који на бројним такмичењима остварују веома добре резултате.

„Захваљујем Андрићграду који је препознао значај овог спортског колектива и уступио им просторије у којима дјеца имају тренинге“ навео је Ђуревић, који је и предсједник овог клуба.

Ђуревић рекао је да ће општина Вишеград у сарадњи са предузећем „ХЕ на Дрини“ и даље помагати развој спорта, посебно млађих селекција које увијек узврате добрим резултатима.

Предсједник Скупштине Карате клуба „Дрина“ Младен Пецикоза захвалио је општини за донацију, истичући да ће нова опрема бити додатни мотив младим каратистима да остварују још боље резултате.

„Надам се да ће ове тренерке већ сљедеће седмице бити окићене медаљама. Зхвалио бих и предузећу `ХЕ на Дрини` које увијек стоји иза нашег клуба“, додао је Пецикоза.

У Карате клубу „Дрина“ тренира више од 50 каратиста.