Начелник Ђуревић примио командира ЛОТ тима

03.04.2017.

Начелник општине Вишеград разговарао је данас у свом кабинету са командиром словачког ЛОТ тима Миланом Кузимаком о сарадњи са локалном заједницом и о раду словачког ЛОТ тима.

„Моја мисија у Вишеграду је почела у августу прошле године и сада на моје мјесто долази нови командир и о томе сам упознао начелника општине“, рекао је Кузимак.

Он је сарадњу са општином Вишеград оцјенио као веома успјешну, те истакао да је захваљујући доброј сарадњи обогаћен његов боравак у овом мјесту.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић захвалио је на доброј сарадњи, а посебно на помоћи словачког ЛОТ тима за дјечије обданиште „Невен“ и фоклорно друштво из Вишеграда.

„Захваљујући томе нашој дјеци су омогућени бољи услови за рад, а у исто вријеме ваша помоћ ће све нас подсјећати на оно што сте помогли у овом граду“, додао је Ђуревић.

Он је најавио да ће новог команидра словачког ЛОТ тима примити на разговор, како би се упознали и договорили сарадњу у будућем периоду.

Начелник Ђуревић и командир Кузимак обишли су нове општинске просторије у Градској кући у Андрићграду.