Начелник општине разговарао са грађанима

25.01.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић разговарао је данас у свом кабинету са грађанима општине Вишеград, покушавајући да помогне при рјешавању њихових проблема.

„Заједно са начелницима одјељења, разговарамо са грађанима, који се претходно најаве и покушавамо да уз договор нађемо начин и ријешимо проблеме које имају грађани наше општине“, рекао је начелник општине Младен Ђуревић.

Он је додао да су проблеми различити, али да општинска власт мора да ради у интересу свих грађана, како би становници били задовољни.

Ђуревић је подсјетио да осим радних мјеста и социјалне помоћи, велики број грађана има проблем са стамбеним питањем, као и прилазним путевима и другим проблемима.

„Настојимо да примимо све заинтересоване грађане и да у складу са могућностима које имамо, помогнемо свима на адекватан начин, а све у циљу да грађани буду задовољни“, истакао је Ђуревић.