Начелник обишао саобраћајницу у Гарчи

09.12.2016.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић обишао је данас са стручним сарадницима Општинске управе радове на изградњи саобраћајнице у насељу Гарча.

„Започети пројекат саобраћајнице нема локацијске услове, потребно је урадити легализацију и извести комисију да утврди квалитет изведених радова“, каже начелник Ђуревић.

Он додаје да велики број људи живи у овом насељу и да ће због потребе становника овог насеља покушати завршити пројекат саобраћајнице.

„У плану је изградња ограде, уређење пословних простора и чишћење насеља Гарча у наредном периоду, а договорено је и измјештање чесме која је изграђена приликом почетка градње зграда у овом насељу“, истиче Ђуревић.

Он додаје да ће са сарадницима обићи и друге започете пројекте и насеља у Вишеграду са циљем сагледавања проблема.