Начелник Младен Ђуревић честитао Савиндан

26.01.2024.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић, поводом Савиндана, упутио је честитку ученицима, просвјетним радницима и свим запосленима у области образовања.

Најсвјетлији празник школства, школску славу – Светог Саву, честитам свим просвјетним радницима и ученицима, као и свима који се баве просвјетом и образовањем у Вишеграду са жељом да дјела и вриједности, која нам је оставио први српски архиепископ и просвјетитељ Свети Сава, треба да буду подстицај за све нас, како бисмо развијајући сопствено знање, образовање, културу и духовност доприносили личном, а тиме и напретку друштва у цјелини.

Ђуревић је честитао крсну славу директору и свим запосленима у предузећу „Хе на Дрини“ чија крсна слава је Свети Сава, као и свим породицама који овај дан славе.

Наслијеђе које нам је оставио Свети Сава било је и остаће наш светионик, а запослени и руководство „Хе на Дрини“, његују успомену на првог српског архиепископа, просвјетитеља и дипломату.

Нека је са срећом свим славарима Свети Сава!

Младен Ђуревић

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ