Начелник Ђуревић посјетио фабрику „Унис – Уша“

19.02.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић разговарао је са директором вишеградске фабрике челичних ужади „Унис-Уша“ Александром Мандићем о могућностима проширења производње и новог запошљавања у овој фабрици.

Ђуревић је рекао новинарима да је ријеч о наставку обиласка овог предузећа, с циљем упознавања рада и проблема са којима се сусреће његово руководство.

„Ово је фабрика са дугом историјом и посебно квалитетним производима. Задовољан сам капацитетима којима располаже и радује ме могућност проширења и запошљавања нових радника“, нагласио је Ђуревић.

Мандић каже да је ово прва посјета начелника и руководства општине Вишеград фабрици „Унис-Уша“.

„Изузетно ми је драго да је начелник показао интересовање за привредне субјекте који дјелују на подручју наше општине“, истакао је Мандић.

Фабрика челичних ужади „Унис-Уша“ из Вишеграда запошљава 70 радника и препознатљива је као реномирани произвођач челичних ужади у овом дијелу Европе.