Начелник Ђуревић обишао дежурне службе

07.01.2019.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић обишао је на Божић дежурне службе Ватрогасне јединице, Дома здравља и Полицијске станице.

Он је истакао да ове дежурне службе брину о сигурности, здрављу грађана и безбједности у вријеме када су сви у својим кућама и када празнују.

„У вријеме празника најмање што можемо да урадимо јесте да их посјетимо и пожелимо им што мање посла. У претходној години урадили смо много тога у свим установама, како би олакшали посао радницима, али и да услуге буду на што бољем нивоу“, додао је Ђуревић.

Он је дежурним службама пожелио срећан празник Божић и Нову годину, са жељом да у Новој години буде што мање интервенција у раду.

Дежурни љекар у Дому здравља Дарко Лечић рекао је да је ово пријатна посјета начелника, те да раније није било оваквих посјета.

„Изненађени смо посјетом, а добили смо и поклоне. Захваљујем се начелнику који је на све оставио изузетно лијеп утисак својим доласком“, додао је Лечић.