Начелник Ђуревић на обиљежавању Дана града Ужица

09.10.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић присуствује свечаној сједници Скупштине града Ужица.

Ђуревић је рекао да је на позив градоначелнице Јелене Раковић Радивојевић гост свечаности које се одржавају поводом Дана града и да му је увијек задовољство бити код драгих пријатеља у сусједном граду.

„Ми његујемо добре пријатељске односе и настојимо ширити сарадњу, посебно када су млади људи, спорт и култура у питању. Увијек смо ту да подржимо једни друге у организовању оваквих и сличних догађаја, што говори да се међусобно уважавамо“, истакао је Ђуревић.

На свечаности су уручене награде, признања, повеље и медаље заслужним грађанима, удружењима,  предузетницима и спортистима за заслуге и дјела која доприносе развоју Ужица.