Малишани завршном приредбом одушевили публику

30.05.2024.

Поводом завршетка тромјесечног програма припреме дјеце за полазак у школу малишани обданишта „Невен“, са својим васпитачима, извели су велику приредбу у Културном центру „Иво Андрић“.

Одушевљење рецитацијама, играма и скечевима малишана, нису крили присутни посјетиоци, који су великим аплаузима наградили све тачке које су извела дјеца из вртића.

Директор обданишта „Невен“ Данка Митровић рекла је да су игра, пјесма и рецитал дио програма који су дјеца ове предшколске установе показала, а комплетан програм имао је, забавни и едукативни карактер и представља један од најзначајних и најсвечанијих догађаја.

„У вечерашњем програму учествовало је 120 редовних полазника обданишта и 50 предшколаца, који су кроз разнолике облике умјетности, што је резултат рада са њиховим васпитачима, показали научено у протеклом периоду али и које све склоности, вјештине и таленте посједују“, истакла је Митровићева.

Сарадник за васпитно-образовни рад обданишта „Невен“ Сања Кујунџић Тасић каже да је приредба резултат тимског рада дјеце, њихових васпитача али и родитеља.

„Дјеца су се срцем припремала за ову приредбу и кроз свих седам васпитних група показала су своје вјештине из области плеса, глуме, али и своју маштовитост и креативност“, истакла је Кујунџић Тасић.