Малишани направили честитке и даровали их суграђанима

29.12.2023.

Малишани из вртића „Невен“ у Вишеграду израдили су са својим васпитачима уникатне честитке поводом предстојећих празника и послали их на адресе пријатеља ове васпитно-образовне установе, а данас су 100 честитки даровали суграђанима, случајним пролазницима.

Директор вишеградског вртића Данка Митровић нагласила је да је ово прави начин да се дјеца мотивишу и развију креативност, али и емпатију, те истакла да су честитке рађене срцем и одраз су дјечије маште.

Она је навела да су честитке упућене Министарству просвјете и културе Републике Српске, Педагошком заводу, Савјету родитеља вртића „Невен“, општинским установама, родитељима малишана, те свим пријатељима из регије.

Сарадник за васпитно-образовни рад Сања Кујунџић Тасић рекла је да су овим гестом жељели обрадовати суграђане, а код дјеце развијати љубав и тимски рад.

У прављењу честитки учествовало је 90 малишана.