„Кафе Галерија“ побједник Божићног турнира

05.01.2017.

Екипа „Кафе Галерија“ побједник је овогодишњег Божићног турнира у малом фудбалу, одржаном у Вишеграду.

Фудбалери екипе „Кафе Галерија“ из Вишеграда савладали су у финалу екипу „Мокрогорске школе Менаџмента“ из Мокре Горе. Треће мјесто прилало је екипи Спортске кладинонице „Астра“ из Рудог.

Побједнички пехар јубиларног турнира, у организацији општине Вишеград, уручио је начелник општине Младен Ђуревић, који је побједничком саставу, осим пехара и дипломе, уручио и новчану награду од 1.500 КМ. Другопласирани на турниру су награђени са 800 КМ, а трећепласиранима је припало 400 КМ.

Ђуревић је уручио диплому, фигуру фудбалера и 100 КМ најбољем стријелцу турнира Далибору Дамјановићу из екипе „Кафе Галерија“, најбољем голману Марку Пљеваљчићу из екипе „Кафе Галерија“ и Александру Пајовићу из екипе „Мокрогорске школе Менаџмента“ проглашеном за најбољег играча турнира.

На турниру, који је почео 25. децембра учествовало је 10 екипа, а спортска дворана је бројала више од 800 посјетилаца у завршној вечери.