Из општинског буџета 35.000 КМ за рад Удружења пензионера

18.09.2018.

Удружење пензионера Вишеград је једно од успјешнијих у регији, а општина годишње издваја око 35.00 КМ за његов рад, рекао је начелник општине Вишеград Младен Ђуревић.

„Ове године планирамо набавку клупа које ће, по жељи пензионера, бити постављене у ужем дијелу града. У наредном периоду биће постављена и већа шаховска табла на отвореном“, рекао је Ђуревић приликом посјете Удружењу пензионера.

Он је додао да ће општина наставити да подржава рад овог удружења које има 2.120 чланова.

Секретар вишеградског Удружења пензионера Тодо Шкобо захвалио је Ђуревићу на посјети.

„Издвајамо средства за помоћ нашим члановима када је ријеч о смртном случају у породици и тежој болести. Ове године смо уредили ходник и окречили све наше просторије, постављено је ново освјетљење, а спуштен је и плафон у клубу за шта је издвојено око 5.000 КМ“, рекао је Шкобо.