Донаторска изложба удружења „Мој пријатељ“

25.12.2019.

Удружење лица са потешкоћама у развоју „Мој пријатељ“ из Вишеграда организовало је хуманитарну изложбу на којој посјетиоци данас могу да донирају новац и тако помогну њихов рад.

Предсједник Удружења „Мој пријатељ“ Драгана Антић рекла је да је изложба настала из марљивог рада родитеља, дјеце и пријатеља Удружења.

„Изложени су новогодишњи радови, а циљ је да прикупимо новац за наше чланове и промовишемо Удружење. Жеља нам је да пробудимо свијест код народа да постоје дјеца која имају потешкоће, али су креативна и марљива“, истакла је Антићева.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да ће ово удружење увијек имати подршку општине, као и слична удружења која постоје у овој локалној заједници.

„Позивам све суграђане да посјете штанд и дају допринос овој изложби“, поручио је Ђуревић.

Удружење „Мој пријатељ“ има 18 чланова.