Ђуревић: Значајна помоћ Србије за пројекте у Вишеграду

17.04.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић изјавио је Срни да је помоћ Србије општини Вишеград од великог значаја и да ће захваљујући предсједницима Српске Милораду Додику и Србије Александру Вучићу реализовати различите пројекте у овој локалној заједници.

Ђуревић је подсјетио да су у претходном периоду, уз помоћ средстава Владе Србије, изградили дјечије игралиште „Србија“.

„Помоћ општинама у Републици Српској много значи јер ћемо реализовати пројекте који ће значити нашим локалним заједницама, а, осим тога, то ће још више учврстити наше односе и показати да смо народ који се увијек може ослонити један на другог“, истакао је Ђуревић.

Предсједник Србије Александар Вучић недавно је најавио да ће, поред неких општина које је Србија помагала у Републици Српској, додатно помоћи Соколац, Рудо, Вишеград, Невесиње и Билећу.