Ђуревић присуствовао обиљежавању Дана полиције

04.04.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић присуствовао је у Бања Луци централној свечаности поводом обиљежавања Дана полиције Републике Српске.

Свечаности су присуствовали бројни званичници међу којима је и предсједник Републике Српске Милорад Додик који се обратио присутнима.

Додик је у свом обраћању рекао је да су поносни на полицију Српске и на чињеницу да су заједно са тим људима градили институције Српске.

Након 31 годину постојања МУП Српске постигао је циљ да буде полиција којима грађани вјерују, изјвио је министар унутрашњих послова Синиша Каран.

Свечаности у амфитеатру Управе за полицијску обуку поред предсједника Републике Српске Милорада Додика, присуствовали су и српски члан и предсједавајућа Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић, министар унутрашњих послова Синиша Каран и други министри у Влади, директор Полиције Српске Синиша Кострешевић, начелници и градоначелници, предсједник Народне скупштине Ненад Стевандић и представници јавног и друштвеног живота.