Ђуревић дијели уџбенике дјеци из социјалних категорија

31.08.2020.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уручиће данас 30 комплета уџбеника за дјецу из социјалних категорија, као и школски прибор за дјецу ометену у развоју.

У општини Вишеград је потврђено да су на основу списка који је доставио Центар за социјални рад набављене књиге ученицима од петог до деветог разреда, те школски прибор за ученике у специјалном одјељењу.

Подјела књига биће одржана на платоу испред предузећа „Хе на Дрини“, са почетком у 12.00 часова.

У Основној школи „Вук Караџић“ потврдили су да је уџбенике за први и други разред обезбиједило Министарство просвјете и културе Републике Српске, као и за ученике са одличним успјехом из породица са троје и више дјеце.

Пријем за ученике првих разреда у централној школи је сутра од 11.00 часова, а поклон пакете првачићима, које је обезбиједила општина Вишеград уручиће начелник Младен Ђуревић.