
Поводом Међународног дана медицинских сестара, свим медицинским сестрама и техничарима упућујем искрене честитке и дубоку захвалност за посао који свакодневно обављају са великом одговорношћу, пожртвованошћу и хуманошћу.
Ваш позив није само занимање, већ животни позив у којем су брига о човјеку, саосјећање и несебична помоћ највеће вриједности. У временима изазова и тешких тренутака, ви сте ослонац пацијентима и њиховим породицама, а својим радом дајете немјерљив допринос здравственом систему и читавом друштву.
Желим вам добро здравље, професионални успјех и да ваш труд, знање и хуманост увијек буду поштовани и цијењени.
Начелник општине Вишеград
Младен Ђуревић