Бајага за дочек Нове године у Андрићграду

24.12.2021.

Вишеграђане ће за дочек Нове 2022. године забављати Бајага и „Инструктори“ који ће у најлуђој ноћи свирати на Тргу Николе Тесле у Андрићграду.

Директор предузећа „Хидроелектране на Дрини“ Недељко Перишић рекао је да је овај концерт поклон Вишеграду, јер су обиљежили успјешну годину и ово је начин да захвале грађанима за подршку, али и да се одуже својим суграђанима.

„У договору са начелником општине Вишеград Младеном Ђуревићем и идејним творцем Андрићграда Емиром Кустурицом донијели смо одлуку о ангажовању поп-рок групе за прославу дочека Нове године“, истакао је Перишић.

Перишић је напоменуо да је договор постигнут са фронтменом групе Момчилом Бајагићем и менаџером Драгославом Пецикозом, који су исказали задовољство због наступа у овом граду.