Aкција чишћења и уређења града „Април – мјесец чистоће“

03.04.2024.

Током мјесеца априла у Вишеграду ће бити организована акција чишћења и уређења града „Април – мјесец чистоће“, најавио је начелник општине Младен Ђуревић.

Он је истакао да ће акција бити спроведена у сарадњи са Комуналним предузећем „Комуналац“, Ватрогасном јединицом и другим установама, те уз помоћ грађана.

„Планирано је чишћење и уређење јавних површина, улица, шеталишта и уклањање дивљих депонија“, истакао је Ђуревић.

Он је додао да акција почиње у суботу, 6. априла уређењем мјесних заједница, те позвао суграђане да се укључе у рад и да изнесу приједлоге и сугестије за љепше уређење града.

Ђуревић је рекао да ће у оквиру акције бити уређене зелене површине и очишћени регионални и магистрални путеви.