Нове просторије за Карате клуб „Дрина“

24.08.2019.

Општина Вишеград додијелила је Карате клубу „Дрина“ из Вишеграда нове просторије, канцеларијски намјештај и рачунарску опрему на кориштење.

Предсједник клуба и начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да уз помћ општине сви клубови имају просторије.

„Општина помаже све клубове, за спорт издвајамо више од 250.000 КМ и исто толико средстава издвајамо за Јавну спортску установу Дрина. Наше опредјељење је да млади у што већем броју тренирају и да се баве спортом јер је то важно за младе људе“, истакао је Ђуревић.

Предсједник скупштине Карате клуба Обрад Гејак рекао је да ће просторије много значити управи клуба јер ће моћи да смјесте документацију, а биће олакшан и рад клуба.

Уна Војиновић тренира у овом клубу и истиче да је срећна због нових просторија.

„Желим да се захвалим на просторији коју смо добили. Можемо да се договарамо на овом мјесту око такмичења и тренинга и мислим да је ово веома битно за наш клуб“, нагласила је Војиновићева.

Карате клуб „Дрина“ постоји више од 20 година.