Почела манифестација „Зимски дани Вишеграда“

27.12.2018.

На Тргу Николе Тесле у Андрићграду вечерас је свечано отворена манифестација „Зимски дани Вишеграда“, која се организује под покровитељством општине Вишеград, локалне Туристичке организације и Андрићграда.

„Зимске дане Вишеграда“ отворио је начелник општине Младен Ђуревић, који је рекао да је ово друга по реду манифестација, с циљем да се употпуни зимска туристичка понуда ове локалне заједнице.

„Вјерујем да ће ова манифестација окупити велики број суграђана и туриста, а посебно најмлађих, којима ће овај догађај да пружи радост и игру, јер се празничним данима највише радују дјеца“, додао је Ђуревић.

Спектакуларан дио ове манифестације био је силазак Дједа Мраза зип-лајном, као и ватромет који је употпунио програм.

Окупљени су уживали у новогодишњој приредби, након чега је организована подјела пакетића.

Осим забавног дијела програма, посјетиоци су имали прилику да купе уникатне предмете и рукотворине, који су изложени на десет штандова.

Манифестација „Зимски дани Вишеграда“ трајаће до 6. јануара.