Пријем за народне посланике

23.11.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је данас пријем за новоизабране посланике из Вишеграда у Народној скупштини Републике Српске – Пера Петровића и Александра Фулурију.

Ђуревић је рекао да су се сагласили да ће у наредне четири године заједнички радити на пројектима од виталног значаја за развој Вишеграда.

„Вјерујем да ћемо заједничким радом и трудом урадити много тога доброг за Вишеград“, додао је Ђуревић.

Новоизабрани посланик СНСД-а у Народној скупштини Републике Српске Перо Петровић сматра да је веома значајно да једна тако мала општина као што је Вишеград има два народна посланика у републичком парламенту.

Фулурија је навео неколико пројеката који су битни за развој вишеградске општине, додајући да ће бити на располагању свим становницима Вишеграда и да ће их у парламенту Српске представљати на најбољи начин.

„Локалној власти смо на располагању у сваком тренутку, а када се појави било какав проблем, рјешаваћемо га заједничким снагама у Народној скупштини и у оквиру наших могућности“, додао је Фулурија.