Сутра конференција „Брендирање домаћих производа – Наше је боље“

12.07.2018.

У сали Скупштине општине Вишеград сутра ће бити одржана конференција под називом „Брендирање домаћих производа – Наше је боље“, потврђено је у општини Вишеград.

„Конференција ће обрадити тематику брендирања домаћих производа као и активности Министарства трговине и туризма у кампањи ′Наше је боље′“, наводе у овој локалној управи.

Конференцију ће отворити министар трговине и туризма у Влади Републике Српске Предраг Глухаковић, након чега ће о значају и улози брендирања у Републици Српској, говорити професор Биљана Рађеновић Козић.

Помоћник министра Душанка Тегелтија говориће о активностима Министарства трговине и туризма у кампањи „Наше је боље”.

У општини Вишеград позивају заинтересоване привреднике да присуствују и узму учешће у раду конференције, која је најављена у 11.00 часова.