Борачка организација обиљежила крсну славу Војске Републике Српске

28.06.2018.

Прислуживањем свијећа палим борцима на војничком гробљу на Мегдану у општини Вишеград и полагањем вијенаца код централног споменика браниоцима Републике Српске на Тргу палих бораца, Општинска борачка организација обиљежила је крсну славу Војске Републике Српске – Видовдан.

Предсједник Предсједништва Борачке организације Вишеград Милисав Васић рекао је да је Видовдан за Србе веома значајан, почевши од Косовског боја.

Он је рекао да Борачка организација Вишеград обиљежава и остале битне датуме и кроз неповратна средства помаже овој популацији, што ће бити настављено и у будућности.

„Захваљујемо начелнику општине Младену Ђуревићу који има разумијевања према борачкој популацији. Општина Вишеград редовно уплаћује новчана средства, која ми дијелимо породицама погинулих бораца и ратним војним инвалидима“, истакао је Васић.