Настављена акција чишћења града

25.04.2018.

Радници Комуналног предузећа „Комуналац“ из Вишеграда у сарадњи са општинском управом, очистили су пјешачку стазу до видиковца према Бутковим стијенама, чиме су настављене активности у оквиру акције „Април-мјесец чистоће“.

Вршилац дужности директора овог предузећа Предраг Благојевић рекао је да је ово врло посјећена туристичка атракција и да је циљ да се уреде сва таква мјеста, како би туристи који долазе били задовољни.

„У оквиру ових активности саниран је и потпорни зид у насељу Гарча, а овом акцијом биће обухваћена сва насеља на подручју општине“, истакао је Благојевић.

Он је навео да ће и наредних дана бити настављене редовне активности које подразумијевају уређење паркова у општини, те је навео да се тренутно ради и на чишћењу десне обале ријеке Дрине.