Начелник уручио помоћ вишечланој породици

02.04.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уручио је данас једнократну финансијску помоћ вишечланој породици Мићевић из овог града и обећао запослење Жељку Мићевићу.

Ђуревић је рекао да ова скромна помоћ, а ријеч је о новцу који је добијао на име путних трошкова, неће ријешити проблеме породице Мићевић, али да жели да осјете да општина брине о својим грађанима.

„Обећали смо и рјешавање питања запослења у овој години. Ми водимо пронаталитетну политику, а ово је вид подстицаја за наше грађане који имају вишечлане породице“, истакао је Ђуревић.

Он је додао да ће општина настојати и на друге начине да помогне овој, али и осталим вишечланим породице.

Жељко Мићевић, који живи са мајком, супругом и петоро дјеце, захвалио је Ђуревићу за помоћ и рекао да му она много значи.

„Имамо петоро дјеце, а живимо од дневница које зарадим и дјечијег додатка. Уз све то сам и подстанар“, навео је Мићевић.

Он је захвалио на пријему код начелника и урученој помоћи.