Највише питања из стамбено – комуналне дјелатности

24.01.2018.

На пријему за грађане у Вишеграду највећи број питања становника те општине упућених начелнику Младену Ђуревићу и његовим сарадницима односио се на стамбено-комуналну дјелатност.
Ђуревић је рекао да су пријеми за грађане, које организује општинска управа, прилика за разговор о конкретним проблемима, уз настојање да се, у складу са могућностима општине, што прије рјешавају.

„Велики број проблема смо ријешили, јер радимо у интересу народа. Највећи проблеми са којима се сусрећемо јесу стамбена питања и инфраструктура“, навео је Ђуревић.

Он је напоменуо да грађани на пријему имају прилику да изнесу своја мишљења и примједбе, али и упуте приједлоге за рад и уређење општине.

Од ступања на дужност начелника општине Вишеград, када је увео овакав начин комуникације, Ђуревић је досад разговарао са више од 500 грађана.

Данашњем пријему, осим начелника и његовог замјеника, присуствовали су и начелници одјељења општинске управе.