3. октобра 12. редовна сједница СО Вишеград

27.09.2017.

За уторак 3. октобар заказана је 12. редовна сједница Скупштине општине Вишеград, за коју је скупштински колегијум предложио 11 тачака дневног реда.

На овом засједању одборници ће разматрати приједлог Одлуке о начину и условима продаје непокретности означене као кп 858/60 у својини општине Вишеград, као и приједлог Одлуке о планирању и одобрењу за финансирање реконструкције постојећег угоститељског објекта – ресторана на Бикавцу.

Пред одборницима ће се наћи и приједлог Одлуке о измјени Одлуке о планирању и одобрењу начина за финансирање реконструкције улица у ужем центру града те приједлог Одлуке о репрограму доспјелог дуга за станове у насељу Гарча.

Између осталог одброници локалног парламента ће разматрати и годишњи програм рада за 2017/2018 годину и финансијски план ЈУ за предшколско образовање и васпитање „Невен“ као и информације о стању електроенергетских објеката на територији општине Вишеград и о остваривању права из борачко-инвалидксе заштите.

Сједница СО Вишеград почеће у скупштинској сали у 10 часова, а Радио Вишеград ће је директно преносити у свом програму.

Радио Вишеград