У четвртак 10. редовна сједница Скупштине општине Вишеград

20.07.2017.

Десета редовна сједница Скупштине општине Вишеград, заказана је за четвртак, 27. јула, а биће одржана у скупштинској сали са почетком у 9 часова.

На дневном реду ће се наћи 22 тачке, а између осталог расправљаће се о приједлогу Одлуке о усвајању Локалног акционог плана за превенцију, заштиту и борбу против насиља над женама и насиља у породици за општину Вишеград.

Пред одборницима ће се наћи приједлог разрјешења директора Јавне установе Рехабилитациони центар „Вилина влас“, приједлог разрјешења директора Јавне спортске установе „Дрина“ и приједлог разрјешења директора привредног друштва „Андрићев конак“.

На сједници ће бити извјештај о реализацији новчаних средстава датих у 2016. години на основу Одлуке и критеријумима за остваривање права на стимулисање наталитета.