Додик дао пуну подршку Ђуревићу за реализацију планираних пројеката

11.05.2017.

Предсједник Републике Српске Милорад Додик подржао је данас намјеру начелника општине Пале Бошка Југовића да на локацији фабрике „Коран“ буде изграђена индустријска зона, те да се приступи стабилизацији Олимпијског центра „Јахорина“, чему ће допринијети и Влада Српске.

Предсједник Републике Српске разговарао је са Југовићем у Бањалуци о новим пројекатима и стању у општини, те поздравио и подржао његов рад у нимало лаким условима у којима скупштинска већина чини опструкцију у пројектима значајним за развој Пала.

У разговору је поновљено да Југовић има пуну подршку свих институција Републике Српске које ће, упркос опструкцијама, заједно са начелником учинити све на развоју Пала, саопштено је из кабинета предсједника Републике Српске

Додик је разговарао одвојено и са начелником општине Вишеград Младеном Ђуревићем и честитао му пресељење општинске администрације у нову општинску зграду у Андрићграду која је функционалнија и у којој ће грађани Вишеграда моћи брже да рјешавају све административне захтјеве.

Предсједник Републике Српске дао је пуну подршку Ђуревићу за реализацију планираних пројеката на подручју општине Вишеград и нагласио да ће и Влада Републике Српске и Вишеграду помоћи у његовом развоју.