Вишеград домаћин МОСИ 2025. године

13.07.2024.

У Ужицу је одржана промоција Вишеграда који ће наредне године бити домаћин 60. јубиларних Међуопштинских омладинских спортских игара /МОСИ/.

На промоцији се присутнима обратио начелник општине Младен Ђуревић, који је изразио увјерење да ће идуће године лијепе слике отићи из Вишеграда.

Он је навео да ће Вишеград имати прилику да угости спортисте из околних општина у Србији, Црној Гори, Републици Српској и Федерацији БиХ.

Предсједник Организационог одбора МОСИ Недељко Перишић рекао је да је циљ представити Вишеград у што бољем свјетлу, као и ријеку Дрину, стари мост, Андрићград.

„Сигурно ће поред спортског садржаја фокус бити и на другим сегментима. МОСИ ће бити прилика да се покажемо у најбољем свијетлу, а Вишеграђани су познати као добри домаћини“, истакао је Перишић.

У оквиру представљања Вишеграда приказан је и филм о туристичким и спортским потенцијалима ове општине.

МОСИ у Ужицу трају до сутра када ће Вишеград преузети заставу домаћина.