ФК „Дрина ХЕ“ добио признање поводом вијека постојања

15.03.2024.

Фудбалски савез Републике Српске додијелио је Фудбалском клубу „Дрина ХЕ“ из Вишеграда признање поводом вијека постојања Клуба, рекао је Срни предсједник овог клуба Дејан Крсмановић.

„Ово је велика част за наш клуб и подстрек да радимо још преданије и квалитетније на унапријеђењу и развоју клуба и промоцији Вишеграда“, рекао је Крсмановић.

Крсмановић је навео да је клуб уз одликовање добио и новчану награду од 3.000 КМ.

Он је захвалио Фудбалском савезу Републике Српске и предсједнику Вици Зељковићу на континуираној подршци клубу и изузетној сарадњи.

Фудбалски савез Републике Српске на манифестацији „Дан фудбала Републике Српске“ додијелио је одликовања клубовима који славе 100 година постојања, а један од лауреата је и ФК „Дрина ХЕ“ из Вишеграда.