Новогодишњи пријеми у општини Вишеград

28.12.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је новогодишње пријеме за представнике јавног, политичког, културног, вјерског, спортског и друштвеног живота и оцијенио да је квалитет живота грађана одржан на задовољавајућем нивоу, упркос тешкоћама.

„Циљ нам је био да се у посљедњим данима ове године окупимо, сумирамо постигнуте резултате и једни другима пожелимо све најбоље у 2024. години“, изјавио је новинарима Ђуревић.

Ђуревић је истакао да је у великој мјери остварен циљ општинског руководства да квалитет живота грађана општине Вишеград одрже на задовољавајућем нивоу.

Начелник Вишеграда је овом приликом у разговору са гостима на пријему истакао да је њихов рад у овој години био на задовољавајућем нивоу и пожелио им да у 2024. години остваре још боље резултате.