Рукометни клуб „Вишеград ХЕД“ остварио најбоље резултате до сада

27.11.2023.

Рукометни клуб „Вишеград ХЕД“ остварио је у овој години најбоље резултате од оснивања – први је на табели и такмичи се у Рукометној лиги Републике Српске, истакао је данас предсједник овог клуба Чедомир Гузина.

Он је након пријема у општини Вишеград који је организовао начелник Младен Ђуревић рекао да им је локална власт са својим разумијевањем и додјелом финансијских средстава омогућила да ове године постигну најбоље резултате од оснивања клуба.

„За наредну годину је план да задржимо прво мјесто и пласман у Премијер лигу БиХ“, истакао је Гузина.

Ђуревић је рекао да је сарадња општине Вишеград и Рукометног клуба „Вишеград ХЕД“ на завидном нивоу.

„То је један од клубова који својим резултатима и односом према нашој дјеци говори да добро раде. Сви спортски клубови заслужују велику пажњу свих нас, јер нам је циљ да се дјеца баве спортом, да остварују запажене резултате и да буду најбољи промотери наше општине“, рекао је Ђуревић.