Двије Вишеграђанке на такмичењу „Ритам Европе“

06.10.2023.

Лара Васиљевић и Мирна Карабатак учествоваће на највећем дјечијем музичком такмичењу „Ритам Европе“, које ће 29. октобра, уз директан пренос Радио-телевизије Републике Српске, бити одржано у Градишци, рекао је начелник општине Вишеград Младен Ђуревић.

Ђуревић је данас приредио пријем за ове младе музичке таленте и пожелио им срећу и успјех на такмичењу.

„Учешћем наше дјеце на тој манифестацији још једном је потврђено да Вишеград има велики број младих талената. Наша дјеца представљаће Исланд и они су најбољи амбасадори наше општине“, рекао је Ђуревић.

Он је позвао све суграђане да подрже ове младе умјетнице гласањем, које ће бити током преноса овог такмичења, које почиње у 20.10 часова.

Ђуревић је подсјетио да је Општинска управа потписала уговор за учешће на фестивалу и тиме омогућила младим људима да покажу своје таленте.

Младе суграђанке су нагласиле да се радују такмичењу, надају се добром дружењу и успјеху, те да ће се потрудити да своју општину представе на најбољи могући начин.