У недељу дружење пензионера у Вишеградској бањи

13.09.2023.

Дружење пензионера у Вишеградској бањи биће одржано у недељу 17. септембра, а покровитељ дружења је општина Вишеград, договорено је на састанку представника Удружења пензионера Вишеград и начелника општине Младена Ђуревића.

На састанку који је данас одржан у општини истакнуто је да ће излетничко дружење бити у Вишеградској Бањи код цркве Светог Јована Крститеља.

Предсједник Удружења пензионера Драгољуб Мијатовић захвалио је начелнику на пријему током којег су га упознали са активностима које реализују.

Он је истакао да је за све учеснике обезбијеђен ручак и музички програм, као и превоз који креће испред Културног центра „Иво Андрић“ у 10.30 часова.

Организатор овог излета је Удружење пензионера, а под покровитељством општине Вишеград и уз подршку предузећа „ХЕ на Дрини“.