Пријем за представнике Градске управе Ужице

17.08.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је пријем за представнике Градске управе Ужице Верицу Туцовић и Зорана Лазића, поводом фестивала „Лицидерско срце“ који се одржава у Вишеграду.

„Ово је показатељ добрих односа општине Вишеград и града Ужица. Ми нашу сарадњу потврђујемо и у другим областима, а младост и фолклор су једна од љепших манифестација коју сви заједно организујемо на задовољство учесника али и грађана“, рекао је Ђуревић.

Члан Градског вијећа Зоран Лазић рекао је да је „Лицидерско срце“ изузетно важног карактера не само за Ужице, него и Вишеград и Златибор.

„Дивна манифестација која окупља децу. Драго ми је што имамо прилику да сарађујемо са Вишеградом“, истакао је Лазић.