У четвртак „Конференција беба“

03.07.2023.

У Вишеграду ће у четвртак 6. јула бити одржана „Конференција беба“, манифестација која промовише наталитет, те указује на важност породице и одговорног родитељства.

Право учешћа имају све бебе из Вишеграда, рођене у периоду од 28.06.2022. године до 29.06.2023. године које се налазе на евиденцији  Јавне установе Јавни фонд за дјечију заштиту.

На Конференцији ће се вршити избор Трочланог предсједништва, које чине најмлађа, најстарија и беба са највише браће и сестара за које је Општина Вишеград припремила пригодне награде.

У такмичарском дијелу програма, организоваће се пузијада беба, а све присутне ће својим плесом и игром увеселити малишани из вртића „Невен“.

„Конференција беба“ одржаће се са почетком у 18.00 часова у Андрићграду, плато испред управне зграде предузећа „Хидроелектране на Дрини“.

Покровитељ манифестације је Општина Вишеград у сарадњи са Министарством породице, омладине и спорта.