Пријем за пензионисаног радника

10.02.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је пријем за пензионисаног радника Љиљану Пецикозу, која је до одласка у пензију радила на пословима оператора на рачунару у Одјељењу за просторно уређење и стамбено комуналне послове.

Ђуревић се захвалио на раду и залагању и зажелио да пензију користи дуго година у здрављу са члановима своје породице.

Он је похвалио њен рад, који је обављала у општинској управи Вишеград.

Љиљана Пецикоза је рекла да је изненађена пријемом и да је посебно срећна и задовољна.

„Захваљујем се начелнику на топлим ријечима, на изузетно доброј сарадњи, на помоћи и на пријему који је организован данас у његовом кабинету“, додала је Пецикоза.

Пријему су присуствовали и начелник Одјељења за просторно уређење и стамбено комуналне послове Александар Ђукановић, начелник Одјељења опште управе Славче Сандев и предсједник Синдиката општинске управе Племка Слагало.