Начелник Ђуревић разговарао са средњошколцима

06.02.2023.

Начелник општине Младен Ђуревић разговарао је данас са ученицима Средњошколског центра „Иво Андрић“ у склопу активности које ученици проводе у оквиру пројекта „Ја грађанин“ из  предмета „Демократија и људска права“.

Ђуревић је похвалио ученике који имају за циљ да својим приједлозима и сарадњом са локалном управом учине Вишеград што бољом туристичком дестинацијом.

„У оквиру пројекта „Ја грађанин“ из Демократије и људских права, ученици су одлучили да покушају ријешити проблем неуређености града, због чега смо их подржали и одговорили на питања како да заједно град учинимо што љепшим мјестом“, истакао је Ђуревић.

Ученица Анђелина Ђурђевић је захвалила начелнику на разговору и помоћи да се што боље приступи теми, како би цијели пројекат успјешно завршили, односно на такмичењу постигли што боље резултате.

Разговору са ученицима присуствовао је и предсједник Скупштине општине Вишеград Српко Баранац.