У суботу хуманитарац Максо дијели пакетиће

29.12.2022.

Вишеградски хуманитарац Зоран Максимовић Максо ће у суботу 31. децембра организовати подјелу 150 новогодишњих пакетића за дјецу из социјално-угрожених категорија и за дјецу са посебним потребама.

Максимовић је рекао да је планирано да се у 11.00 часова Дјед Мраз спусти зип лајном до комплекса Андрићграда, гдје ће му се придружити још један Дјед Мраз и заједно ће дијелити поклоне.

„Колона дјеце на челу са Мразевима ће кренути кроз град и даровати сву дјецу коју сретну на путу. Централна подјела пакетића биће организована на Градском тргу, код хотела „Вишеград“ у 13.00 часова. Позивам дјецу да дођу и приме новогодишње дарове“, истакао је Максимовић.

Он је напоменуо да ће послије подјеле пакетића бити уприличена за сву дјецу, вожња возићем „Ћирком“ кроз град.

Донатори пакетића су вишеградски привредници и предузетници.

Према његовим ријечима, ово је 16. година хуманитарног рада, а осим за новогодишње празнике, прикупља помоћ за угрожене и за божићне и васкршње празнике.